Нова Пошта

"Нова Пошта" змінила світ відправлень і доставки назавжди, і це справді приємні зміни! Наші руки миттєво звикли до смартфонів, ми вже не пам'ятаємо життя без Інтернету, і епоха до "Нової Пошти" здається сьогодні чимось архаїчним. Інноваційна поштова система зручна для всіх і має дружнє обличчя. Швидка та проста процедура відправлення та отримання, широка мережа відділень по всій країні, контроль усіх етапів процесу онлайн та безліч інших інновацій...

Пошта більше не асоціюється з безглуздими пережитками минулого, бо - це "Нова Пошта" для нових людей і нових ідей!

Кажуть, колись похід на пошту був наче вирок - з чергами, нервами, незручністю та невизначеністю. Тоді відправлення нагадувало лотерею - "дійде чи ні", "ціле чи майже ціле"? Але, на щастя, - це вже історія. Новий час радує нас "Новою Поштою" - інноваційною, зручною та безпечною!

"Нова Пошта" перебуває в процесі постійного розвитку. День у день з'являються нові сервіси, продукти, зростають потреби клієнтів. "Нова Пошта" підтверджує свою назву, передбачаючи бажання і завжди пропонуючи нове. Наприклад...

Нові відділення. Їхня кількість постійно зростає, бо ми прагнемо бути ближчими до Вас. У відділеннях налагоджено процес приймання та відправлення, пропонуються додаткові послуги для Вашої зручності: пакування, зберігання тощо.

Нова якість обслуговування. Забудьте про примхливих бюрократичних "поштових робітників". У наших відділеннях працюють привітні професіонали, немає черг і дратівливості.

Нові сервіси: відстеження відправлення, додаток до мобільних пристроїв, онлайн-калькулятор для розрахунку вартості відправлення та терміну доставки.

Прозорі тарифи та програма лояльності, яка розширює можливості наших постійних Клієнтів.

Нові, більш зручні технології доставки. Оберіть кур'єрську доставку, і Вам не доведеться йти до відділення. Охайний і пунктуальний кур'єр прийме або доставить відправлення просто прийшовши до Вашої оселі чи офісу.

Новий формат зворотного зв'язку, коли кожен має змогу відкрито висловитися або поставити запитання на наших сторінках у соц мережах.

І ще багато чого зручного, нового та якісного! Якщо Ви ще не з "Новою Поштою", саме час зробити це, і на власному досвіді відчути всі переваги доставки майбутнього!