Про нас

Що це за сайт?
Це сайт, на якому Ви, ввівши трек-номер Вашої посилки, можете визначити де вона перебуває, її статус та іншу корисну інформацію

Навіщо було створено сайт?
Звичайно ж для зручності. Якщо Ви відправляєте і отримуєте посилки за допомогою виключно однієї служби доставки, то Ви можете відстежувати їх статус на сайті цієї служби доставки. Але якщо Вам необхідно відстежувати статус посилок, відправлених різними службами доставки, то Ви обов'язково зіткнетеся з тим, що необхідно заходити на різні сайти служб доставок, вводити трек-номери і отримувати інформацію про посилки в різних форматах. Чим більше трек-номерів і служб доставок, тим складнішим стає процес. Ось Вам і перший значний плюс використовувати наш сайт: на одному сайті Ви отримуєте максимум інформації, ввівши мінімум даних.

Другою причиною створення сайту була можливість передачі інформації про трек-номер за допомогою посилання. Річ у тім, що, наприклад, щоб відстежити трек-номер деяких служб доставки, необхідно зайти на сайт, знайти там форму введення трек-номера, ввести трек-номер і тільки після цього можна отримати інформацію за цим трек-номером (це в разі, якщо Ви напевно знаєте, що цей трек-номер належить цій службі доставки). У нашому випадку, Ви можете просто ввести трек-номер і отримати інформацію. Ба більше, ви можете скопіювати адресу з браузера і передати її Вашому клієнту, другу, партнеру тощо, і одержувачеві не треба буде вводити на сайті жодного символу, щоб отримати інформацію за трек-номером.

Які умови користування сайтом?
Користування сайтом абсолютно безкоштовне, тому сервіс надається "як є". Сайт постійно оновлюється, додаються додаткові служби доставки і нові сервіси, удосконалюються алгоритми отримання інформації за трек-номерами, але ми не приймаємо жодних претензій з приводу отриманої або не отриманої Вами інформації. Однак адміністрація сайту завжди готова до здорової критики та пропозицій.

Як це працює?
Уся інформація про введені трек-коди, їхні статуси та історію витягується безпосередньо з відкритих джерел (офіційні сайти служб доставки) або за допомогою обробки даних проміжних сайтів, що надають інформацію про посилку. Адміністрація ресурсу гарантує, що не передаватиме жодної особистої інформації третім особам, однак може використовувати її в знеособленому вигляді для збору статистики по службах доставки та надання цієї інформації на сайті.