Делівері Авто

Група компаній "DELIVERY" розпочала роботу в 2001 році. Основною спеціалізацією групи є надання транспортних і логістичних послуг для сектора B2B (суб'єкти підприємницької діяльності та корпоративний сектор) як на території України, так і за її межами.


За 12 років роботи наша група стала надійним партнером для більш ніж 150 тисяч корпоративних клієнтів, що працюють у всіх галузях економіки країни.


Ми є одним із лідерів на логістичному ринку України.


Наша група намагається надати максимально широкий спектр логістичних послуг з високим рівнем обслуговування.


На даний момент група "DELIVERY" включає в себе 3 компанії:


Доставка вантажу автомобільним транспортом по всій Україні (ТОВ "Делівері").


Доставка і забір вантажу здійснюється на склад компанії або до дверей клієнта. Ми доставляємо вантажі від 1кг до 8т з наданням послуг з пакування вашого вантажу.


Стандартні тарифи на перевезення встановлені залежно від ваги та обсягу вантажу. Діють окремі тарифи на перевезення палетованого і великогабаритного вантажу, автомобільних шин і дисків. Ви також можете скористатися спеціально розробленими галузевими рішеннями, де вам буде запропоновано пакування та індивідуальний тариф на доставку.


Компанія надає послуги з індивідуального страхування вантажу, а також його відповідального зберігання.


Для наших клієнтів розроблено гнучку систему знижок.


Ви можете скористатися послугами індивідуального менеджера.


Зареєстрованим на сайті клієнтам надаються додаткові можливості: відстеження вантажів і управління доставками (зміна одержувачів, встановлення і зняття заборони на видачу вантажу, виписка рахунків, оформлення квитанцій на відправлення вантажів та інші послуги).


ТОВ "Делівері" це:


Щодня понад 1000 рейсів.
Понад 200 представництв в Україні.
27 сортувально-розподільчих центрів.
Понад 2 тисячі співробітників.
15 регіональних офісів з обслуговування клієнтів.
delivery-auto.com


Перевезення вантажу повнофрахтованими автомобілями для одного замовника від 8т з однією або кількома адресами завантаження і вивантаження на території України (ТОВ "Делівері Авто").


Підбір індивідуального автомобіля і типу причепа (тент, суцільнометалевий, рефрижератор), залежно від специфіки вантажу і необхідного завантаження (заднє, бічне, верхнє) для доставки вантажу в будь-яку точку України. Гнучкий графік роботи, оперативний підбір вантажного транспорту, а також цілодобовий контроль його руху


deltruck.com


Логістична компанія з міжнародної доставки вантажу, як в Україну, так і по всьому світу авіаційним, автомобільним і морським транспортом, від документів до морських контейнерів. (ТОВ "Делівері-Інтернешнл")


Професійна робота з кожним клієнтом: оформлення супровідних документів, робота з митними органами, організація логістичних ланцюжків доставки вантажів (мультимодальні перевезення).


Індивідуальний розрахунок ціни залежно від термінів і обсягів вантажів, що доставляються.


Компанія надає послуги фізичним і юридичним особам з міжнародної доставки документів, посилок і бандеролей.


delivery-international.com


ТОВ "Делівері" (Росія) входить до групи компаній "DELIVERI" і протягом 13 років успішно працює на логістичному ринку АР Крим, а тепер і за її межами по території Російської Федерації. Основними нашими клієнтами є юридичні особи та підприємці, а робота нашого підприємства в цілому орієнтована на потреби корпоративного сектора.


Ми забезпечуємо доставку вантажу з/до Росії до будь-якої точки Кримського півострова - 13 укомплектованих представництв (Сімферополь, Севастополь, Керч, Феодосія, Ялта, Євпаторія, Алушта, Джанкой, Бахчисарай, Судак), система забирань та доставок, пакування вантажу, відповідальне зберігання тощо.


www.delivery-auto.ru


Група компаній "DELIVERY" працює для вашого бізнесу, доставляючи товари і продукцію з мінімальними витратами на логістику.