Гюнсел

У 1997 році розпочала своє існування компанія "Гюнсел".


Свій шлях компанія почала з надання послуг пасажирських автобусних перевезень, але незабаром зуміла розширити спектр своїх можливостей. Завдяки високому професіоналізму своєї команди і наявності новітньої технічної бази, компанія посіла лідируючі позиції також і в сфері вантажних перевезень, додала в список можливих сервісів послугу експрес-доставки поштових відправлень по всій Україні.


Компанія "ГЮНСЕЛ" посідає провідне місце у сфері автотранспортних перевезень вже понад 15 років. Професіоналізм, якість, оперативність, відповідальність і високий рівень комфорту та сервісу є основною концепцією роботи компанії "ГЮНСЕЛ". Разом із впровадженням передових технологій бізнесу, змінюється й імідж та корпоративно-комунікативна стратегія компанії. Сьогодні "ГЮНСЕЛ" представляє клієнтам своє нове обличчя - нову торгову марку "GNS".


"ГЮНСЕЛ" змінює назву на ту, яка буде швидше запам'ятовуватися і залишатися в пам'яті. Для вантажних і пасажирських перевезень створено нові торгові марки "GNS Cargo" і "GNS Lines". А назва компанії трансформується в "GUNSEL Group". Нові логотипи - це символ щирості наших намірів.


 


Автобусні перевезення "GNS Lines"
Під час мандрівки в комфортних і затишних салонах автобусів марки MAN і NEOPLAN Ви зможете відпочити і не турбуватися про подорож. Про це подбають висококваліфіковані водії, механіки та стюардеси. Стюардеси нададуть Вам повну інформацію про маршрут руху, зупинки та час прибуття автобуса.
Під час поїздки Вам будуть запропоновані прохолодні напої, чай, кава, легкі закуски.
Ви зможете насолодитися переглядом відеофільмів або прослуховуванням легкої музики. У спинку кожного сидіння вбудовано сенсорні програвачі (10"), що підтримують практично всі сучасні аудіо- та відео-формати, а також вихід в Інтернет. Відтепер пасажири можуть бути оп-linе навіть під час руху!
Вантажні перевезення "GNS Cargo"
Компанія "GNS Cargo" щодня здійснює вантажоперевезення по всій території України. Понад 100 відділень у більш ніж 60 містах України здійснюють відправлення та приймання бандеролей, посилок, цінних пакетів, тендітних предметів, а також предметів нестандартних розмірів і великогабаритних вантажів різного роду. За бажанням ми оформимо Вам кур'єрську доставку.