Інтайм

Національна служба доставки "Ін-Тайм" пропонує Вам доставку вантажу в будь-який населений пункт України.
           Сьогодні наша компанія - лідер за можливостями доставки та географією перевезень в Україні. У кожному з 477 представництв "Ін-Тайм" Вам запропонують повний комплекс послуг експрес-доставки вантажів від 0,1 кг до 10 тонн, а Ваші можливості відправки тепер охоплюють будь-який населений пункт України, в який компанія "Ін-Тайм" готова доставити Ваш вантаж! Переваги роботи з транспортною компанією "Ін-Тайм" не тільки в географічних можливостях.


Ми пропонуємо:
доставку вантажу протягом 1-2 робочих днів, на деяких напрямках - до 3 днів;  
вигідні тарифні пакети, зручну систему розрахунків;  
безкоштовне зберігання вантажу на складі до 10 днів;  
пакування вантажів різних типів (від конверта до палети);  
дбайливе ставлення до вантажів, безпеку перевезення;  
програму "Ін-Тайм на ринках" (відкрито представництва на оптових ринках України). 


Ви можете замовити у нас:
доставку вантажів за схемами Склад-Склад, Склад-Двері, Двері-Склад, Двері-Двері;  
доставку документів, видачу вантажів за довіреністю;  
перевезення автомобільних шин і дисків за спеціальними тарифами. 
За 12 років роботи наша компанія стала лідером на ринку вантажних маршрутних перевезень України. Ми доставляємо вантажі практично в усі куточки України, забезпечуючи Клієнтам швидку і безпечну доставку вантажів. Серед наших Клієнтів як найбільші мережі супермаркетів, виробничі компанії, так і невеликий приватний бізнес, фізичні особи.
Ви можете оцінити переваги роботи з компанією "Ін-Тайм", звернувшись до будь-якого з наших представництв.


Вантажоперевезення - сервіс, який посідає одну з головних позицій у веденні різних напрямків бізнесу.
Головна перевага, якою володіє компанія "Ін-Тайм" - швидке, якісне, своєчасне перевезення вантажів різного типу в зазначений пункт. Зауважте, при високому рівні вантажоперевезення, ціна на послуги залишається конкурентною. На сьогодні автомобільні перевезення вантажів користуються величезним попитом серед споживачів транспортних послуг. Вартість перевезення вантажів значно економічніша, і це не остання перевага, яка приваблює Клієнтів у всеукраїнську транспортну компанію "Ін-Тайм". Вантажоперевезення по Україні здійснюються згідно з гнучким запланованим маршрутом і під повним контролем над вантажем. Саме ця формула дозволяє нам заявляти про себе, як про лідера, і гарантувати високий рівень послуг, незалежно від географії перевезення (Україна): будь-який вантаж буде доставлений вчасно, в тому ж стані, в якому був отриманий нашими фахівцями, в будь-якому напрямку перевезення - м. Київ, як столиця, або ж будь-яке інше місто України, в яке ми здійснюємо доставку вантажів.


ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ


Перевезення вантажів по Україні вагою до 10 тонн здійснюються протягом 1-2 днів, на деяких напрямках - до 3 днів. Компанія "Ін-Тайм" надає такі послуги вантажоперевезення, як: експрес-доставка вантажів, доставка вантажів Двері-Двері, Пост Сервіс, доставка документів, пакування, зберігання вантажів, кур'єрська доставка вантажів та інші автомобільні вантажоперевезення.


ЕКСПРЕС-ДОСТАВКА ВАНТАЖІВ


Компанія "Ін-Тайм" пропонує своїм Клієнтам скористатися Експрес-доставкою вантажів.
Перевезення вантажів, яке надає наша компанія, виконується зі стовідсотковою гарантією зберігання вантажу в цілості й схоронності. Крім того, Ви маєте можливість замовити послугу доставки вантажу онлайн. Для цього Вам необхідно буде заповнити заявку, де буде вказано: бажані терміни доставки, найменування вантажу, загальний об'єм і вагу, кількість навантажувальних місць та іншу інформацію. Також, Ви можете зв'язатися з персоналом компанії по гарячій лінії, за допомогою Skype, ICQ або відправленого на електронну пошту листа.
Компанія "Ін-Тайм" представляє Вашій увазі широкий список пунктів призначення, в які ми здійснюємо вантажоперевезення: Київ, Дніпропетровськ, Харків, Донецьк, Одеса, Запоріжжя, Сімферополь і будь-який інший населений пункт України. Такі широкі географічні можливості, в сукупності з оптимальними термінами і якістю доставки, дають нам підстави бути впевненими в тому, що навіть перша співпраця з нами започаткує довготривале і продуктивне партнерство!