Нова ліцензія: NovaPay зможе відкривати рахунки і випускати платіжні картки

NovaPay отримав розширену ліцензію НБУ (Національного банку України), яка дозволить надавати нові послуги фізичним особам і бізнесу. Відповідне рішення регулятор прийняв 28 квітня 2023 року. NovaPay став однією із перших українських фінтех-компаній, яка отримала ліцензію з таким широким переліком послуг.

 

Тепер NovaPay має можливість:

 

Загалом, мова йде про всі операції, передбачені Законом України про платіжні послуги, які дозволені в умовах воєнного стану. 

«Як і всі учасники ринку, ми чекали на оновлення ліцензії. Для нас це «зелене світло» на розширення існуючих фінансових послуг для клієнтів та повне перезавантаження бізнес-моделі NovaPay. Ми готуємо усю технічну базу і внутрішню інфраструктуру для реалізаціі нової довгострокової стратегії компанії. Відкриття рахунків та власна емісія карток  зробить розрахунки для клієнтів та між ними швидшими та зручнішими. В першу чергу, це полегшення відчують споживачі Нової пошти, а у подальшому — і ті, хто не пов’язаний з логістикою. Головне – усі продукти і послуги будуть доступні як у відділеннях Нової пошти, так і в мобільному додатку, що зʼявиться вже цього року», - зазначає Андрій Кривошапко, СЕО NovaPay. 

Нагадаємо, що у 2022 році NovaPay подав також документи на ліцензію EMI (electronic money institution) Центробанку Литви. Після її отримання компанія  зможе надавати фінансові послуги у всіх країнах Європейського Союзу.

NovaPay – це міжнародний фінансовий сервіс, що входить до групи компаній Нової пошти і вже понад одинадцять років надає зручні, швидкі та надійні платіжні сервіси онлайн і офлайн – у більш ніж 3 500 відділеннях Нової пошти. За даними НБУ за 2022 рік, компанія обіймає 45% від загального обсягу внутрішньодержавних грошових переказів. Також NovaPay входить до найбільших платників податків держави.

Source https://novaposhta.ua/news/rubric/2/id/11288